Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Malibu jest burą koteczką drobnej budowy. Jest mała, niepozorna lecz bardzo miła, przymilna, wesoła. Lubi bawić się zabaweczkami, piłeczkami. Ma dobry kontakt z człowiekiem.
Malibu jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona.

Jesienią Malibu była adoptowana przez młodego człowieka. Okazała się przemiłą koteczką, która ugniata łapkami, wchodzi na kolana, łasi się. Niestety okazało się, że jej opiekun ma alergię na koty i Malibu wróciła do nas i znowu szuka domu.

W lutym Malibu zamieszkala w domu u swoich nowych państwa, którzy niedawno po długiej chorobie starcili swojego kota. Malibu poczatkowo zestresowała się, nie chciała jesc. Miała wysoka kograczkę. Była u lekarza i staranne leczenie przywróciło jej dobre samopoczucie. Teraz koteczka jest zdrowa, dobrze je, jest przymilna i ufna.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.