Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

sanczo

Kocurek wykastrowany, biały w czarne łatki o ciekawym umaszczeniu. Jest łagodny, przymilny, wesoły, nauczony czystości. Jest niesamowicie przymilny: podchodzi, łasi się, ociera łebkiem, włazy na kolana. Uwielbia pieszczoty i zainteresowanie.
Jest domowym kotkiem, który do lutego 2004 mieszkał w gromadce kotów starszej pani. Jego opiekunka zmarła nagle w szpitalu w trakcie operacji.
W ciągu 2 dni wolontariusze Canisu musieli zabrac do siebie lub do tymczasowych domów kilanaście kotów. Wszystkie znalazły schronienie, jednak większość z nich tymczasowo i teraz szukają stałych domów.

Prawdopodobnie w skutek niewłaściwego żywienia u staruszki, u tego młodego kocurka wytworzył się kamień nazębny. W marcu 2004 kamień zostal zdjęty pod narkozą. Przy okazji Sanczo stracił 4 zepsute zęby. Jednak zupełnie nie przeszkadza mu to w jedzeniu.

jedzienie

Sanczo lubi zjeść ale nie jest łakomy.
Jada chrupki (Hills, Faworit, Purinę odkłaczającą) oraz puszki (whiskas, rossmann, dogland). Uwielbia mięso wołowe.

Sanczo został wybrany przez rodzinę, która miała już kotkę lecz chciała kota bardziej przymilnego i łagodnego. Kocurek tak się do nich przymilał że wybrali go zamiast innej kotki po którą przyjechali.

Już w swoim domu Sanczo jednak zestresował się i schował za szafką. Wychodził tylko nocą. Wkrótce przyzwyczaił się i stał się miłym kotem kolanowym. Okazało się, że jest starszy niż się wydawało.

Teraz nazywa się Pyszczek.


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.