Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Ik i Oskar

Kociaczki zostały podrzucone przez kogoś w lecznicy, gdzie przebywały przez miesiąc. Nie udało się znaleść im domów. W końcu zajęli się nimi wolontariusze Fundacji Canis. Są to urocze, wesołe, urwisujące kocurki. Zostąły zaszczepione i bardzo szybko znalazły domy.

Ik - przepiękny marmurek w tonacji zółto-beżowej mieszka obecnie z dorosłym kocurem Foxtrotem u miłośników kotów z Internetowej listy kociej

Oskar - czarnuszek z marmurkowymi pręgami zamieszkał jako towarzysz 3-letniego burego kocurka


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.