Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Migotka

Piękna młoda koteczka marmurkowa, łagodna i przymilna. Została znaleziona na Bilanach. W maju 2005 znalazła nowy dom.

 

Migotka w nowym domu

"Przesyłam pozdrowienia od Migotki - adoptowanej od Państwa w maju. W pełni ufnym kotem bym jej nadal nie nazwała, nie znosi brania na ręce i wpada w panikę przy gwałtownych ruchach, ale jest też (zwłaszcza gdy jest rozespana) strasznym pieszczochem. Drugim miejscem pieszczot jest stolik z telefonem - kotka wprost uniemożliwia rozmowy... Ma do towarzystwa dwie młodsze koteczki - kocurek, który mieszkał u nas wcześniej został uśpiony w sierpniu (nerki). Dogadują się świetnie, zwłaszcza ok. 5 rano, kiedy to wszystkie 3 fruwają po całym mieszkaniu i - oczywiście - gryzą nas w palce..." (grudzien 2005)


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.